Bądź częścią naszej firmy

Oferujemy ambitne zadania we wszystkich obszarach pracy, dla których poszukujemy nowych pomysłów i aktywnych członków zespołu. Praca zespołowa nie jest dla nas pustym frazesem: dzielimy wspólne wartości i pracujemy jako jeden organizm, aby zaspokajać potrzeby klientów z jak największą satysfakcją ze wspólnej i spójnej pracy. Dla Ciebie jako nowicjusza dołączenie do Primatek będzie fascynujące, wciągające, pełne możliwości i szczerego wsparcia.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!


Ludzie

 • Traktujemy ludzi z godnością i szacunkiem
 • Wierzymy, że przyjaźń to okazja do nauki, dojrzewania i otwarcia się na życie

Praca w zespole

 • Razem osiągamy więcej
 • Zawsze staramy się działać jak najlepiej
 • Działamy szybko i skutecznie

Orientacja na klienta

 • Staramy się przekraczać oczekiwania klientów
 • Dostarczamy produkty wysokiej jakości
 • Rozwiązujemy problemy naszych klientów

Innowacje

 • Zmieniamy się cały czas
 • Stawiamy na naukę
 • Wierzymy, że „dobrze” nie jest wystarczające

Pracując dla Primatek możesz być pewien, że:

 • Pracujesz w nowoczesnej firmie z zespołem profesjonalistów
 • Szanujemy Twoją opinię, profesjonalizm i doświadczenie
 • Dbamy o Twój komfort w miejscu pracy pod każdym względem
 • Możesz planować swoją przyszłość i rozwijać się razem z firmą
 • Twoja praca jest w pełni doceniana, ponieważ pomagasz tworzyć coś autentycznego

Powody, aby do nas dołączyć

Nasza polityka korporacyjna opiera się na docenianiu naszych pracowników. Naszą pasją jest doskonałość i chcemy podzielić się nią z Tobą. Nie boimy się uczyć na własnych błędach i stale wprowadzamy udoskonalenia, aby zapewnić naszym klientom usługę, która jest bardzo elastyczna, spersonalizowana i niedroga.

Dobrze ukształtowane społeczeństwo dla następnego pokolenia

W naszej branży mamy szansę i siłę wpływania na społeczeństwo, w którym żyjemy. Robimy to wytwarzając dobra, na które codziennie wpływają tysiące profesjonalistów i zwykłych ludzi. Dołącz do nas, aby wykorzystać tę szansę i dokonać prawdziwej zmiany.

Pracuj z najnowszymi technologiami

Globalne standardy nie są dla nas pustym frazesem. Podążamy za naszym celem i stale idziemy naprzód, wspierając się nawzajem, aby produkt, nad którym pracujemy, był porządny i godny podziwu.

Zapewniamy wsparcie i słuchamy

Wsparcie i szacunek to coś, co znajdziesz w Primatek. Nasza kultura wewnątrzorganizacyjna jest przejrzysta i pozwala każdemu z nas robić wszystko, co w jego mocy. Bez względu na to, jakie zajmiesz stanowisko, nie wahaj się, czy Twój głos ma zostać wysłuchany - Twoje pomysły mają znaczenie.

Zaprojektuj własną karierę

Zapraszamy do rozwoju z nami. Regiony, produkty, profesje - będziesz w stanie poruszać się po nich, realizując wymagające zadania, wsparty naszym pełnym zaufaniem. Oznacza to, że nie będziesz musiał radzić sobie sam ze wszystkim - wręcz przeciwnie, wesprzemy Cię naszym korporacyjnym programem szkoleniowym. Ustal swój cel, a my pomożemy Ci go osiągnąć!

Bądź doceniony za swój wkład

Opowiadamy się za uczciwym podejściem do wynagrodzenia, aby okazać wdzięczność firmy za Twoją pracę. Dlatego oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe, które może wzrosnąć dzięki Twojej sumienności i pasji dla naszej wspólnej pracy.

Twoja praca w Primatek to znacznie więcej niż tylko wypłata.
To także możliwości, rozwój osobisty i prawdziwa satysfakcja z bycia częścią Zespołu.

Centrum szkoleniowe

W Primatek uważamy, że szkolenie twardych i miękkich umiejętności z zakresu malowania proszkowego jest niezwykle ważne dla naszej organizacji. Jesteśmy przekonani, że zwrot z inwestycji w szkolenie naszych pracowników i partnerów z pewnością zapewni lepszą obsługę naszych klientów. Kompetentni pracownicy są prawdziwym atutem organizacji i główną siłą napędową naszej firmy na drodze do naszych celów.

„Rozwijajmy się wspólnie“ — to motto naszego centrum szkoleniowego. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Trening zespołowy A

Poświęcamy dużo uwagi rozwojowi wiedzy technicznej z wykorzystaniem wszystkich dostępnych źródeł: naszej własnej produkcji, centrum szkoleniowego, zewnętrznych zakładów produkcyjnych, pomocy konsultantów zewnętrznych i specjalistów wewnętrznych.

Posiadamy bogatą bibliotekę literatury technicznej, kolekcję seminariów internetowych oraz własne opublikowane podręczniki na zróżnicowanym poziomie zaawansowania dla różnych kategorii personelu.

Trening zespołowy B

Ważną rolę odgrywa rozwój naszych pracowników w zakresie kompetencji. Prowadzone są wielopoziomowe programy z zakresu umiejętności sprzedaży i zarządzania, a także specjalne zajęcia z kultury korporacyjnej i budowania zespołu.

Stosujemy różne metody nauczania, w tym programy mentorskie i rozwoju osobistego.

Czego szukamyr

Kultura Primatek zachęca do dobrych relacji w pracy, innowacji, orientacji na klienta i ciągłego doskonalenia.

Odpowiedzialne zachowanie wobec ludzi i środowiska jest mocno zakorzenione w przyszłościowej polityce przedsiębiorstwa. Jest to również jeden z powodów, dla których osobiste wsparcie jest dla nas bardzo ważne: z przyjemnością opracowujemy nowe, pionierskie rozwiązania w ścisłej współpracy z naszymi klientami.

 • Elastyczny
 • Pracowity
 • Ambitny